Kredyt Moc Niskich Kosztów

Niskie oprocentowanie

Szukasz finansowania rozłożonego na dłuższy czas i chcesz korzystać z niskich kosztów całkowitych i niskiego oprocentowania? Mamy dla Ciebie kredyt klasyczny z oprocentowaniem tylko 3% w kredycie na 4 lata.
Taka oferta że nie opłaca się nie skorzystać! Skontaktuj się z Dealerem i poproś o ofertę.

Dla kogo?

Planujesz jeździć swoim SEAT-em przez dłuższy czas, a po zakończeniu umowy chcesz nim swobodnie dysponować.

Klasyczne rozwiązanie

Korzystasz z atutów klasycznego kredytu: niskiego oprocentowania, spłaty rozłożonej nawet na 60 rat i wkładu własnego od 0 do 50%. Spłacasz więc miesięczne raty, a po zakończeniu umowy jeździsz swoim SEAT-em tak długo, jak chcesz.

Dlaczego warto?

- korzystasz z tradycyjnego finansowania rozłożonego nawet na 5 lat
- masz niskie oprocentowanie i niskie koszty całkowite kredytu
- dogodnie ustalasz wysokość miesięcznej raty, określając okres finansowania i wnosząc wkład własny

SEAT Arona

Co myślisz o Aronie? SEAT Arona to innowacyjny SUV, który świetnie sprawdza się w miejskim środowisku. I nie tylko. Skorzystaj z kalkulatora finansowego i zobacz, jak łatwo dopasujesz miesięczną ratę do swoich potrzeb oraz możliwości.

Sprawdź finansowanie na zakup samochodu

Kalkulator kredytu samochodowego

Zobacz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Kredyt Moc Niskich Kosztów


Kredyt Moc Niskich Kosztów to klasyczny kredyt przeznaczony na sfinansowanie zakupu SEAT-a. Koszt jest rozłożony na stałe miesięczne raty opłacane w okresie od 1 roku do 5 lat. W Kredycie Moc Niskich Kosztów nie ma prowizji, a oprocentowanie waha się od 1% do 3,5%, w zależności od długości umowy. Wartość wkładu własnego może wynosić od 0% do 50% wartości samochodu w zależności od preferencji klienta.

W Kredycie Moc Niskich Kosztów Klient spłaca całkowity koszt samochodu i po zakończeniu umowy staje się jego właścicielem, natomiast w kredycie Moc Niskich Rat Klient spłaca tylko utratę wartości samochodu w okresie jego użytkowania.

Wysokość miesięcznej raty zależy od parametrów finansowych, jakie Klient ustala przy wyborze Kredytu Moc Niskich Kosztów, tj. okresu finansowania oraz wysokości wkładu własnego.

Wkład własny przy Kredycie Moc Niskich Kosztów wynosi od 0% do 50% – Klient sam decyduje o jego wysokości.

Korzyści Kredytu Moc Niskich Kosztów to m.in.:

 • stała niska rata
 • brak prowizji
 • niskie oprocentowanie
 • wygodny okres spłaty od 1 roku do 5 lat
 • brak obowiązkowej wpłaty własnej
 • pełna obsługa w salonie i szybki odbiór samochodu
 • łatwe procedury przyznania finansowania – Klient podpisuje jedynie dokumenty i wyjeżdża samochodem z salonu

Do zawarcia umowy kredytowej niezbędne będą:

 • aktualne zaświadczenie o zatrudnieniu i wysokości średnich miesięcznych dochodów netto osiągniętych w okresie ostatnich 3 miesięcy na druku VW Bank GmbH
 • umowa o pracę/kontrakt
 • wyciąg z ROR z ostatnich 3 miesięcy
 • RMUA (pasek płacowy) za ostatnie 3 miesiące

Wniosek o kredyt może być złożony w każdym salonie sprzedaży marki SEAT.

Tak, w czasie trwania umowy możesz zmienić termin płatności rat. Nie oznacza to wydłużenia umowy, a jedynie zmianę dnia miesiąca, do którego środki muszą trafić na konto kredytodawcy. W okresie spłaty kredytu możesz także wystąpić o wstrzymanie płatności na okres od 1 do 3 miesięcy. Warunkiem jest niezaleganie z bieżącymi płatnościami.

Tak, możesz wcześniej spłacić pozostałą kwotę i zakończyć tym samym umowę kredytową.

Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie:https://www.seat.pl/o-nas/wltp.html

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany, przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.

SEAT zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki SEAT.

Wszystkie produkowane obecnie samochody marki SEAT/CUPRA są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: www.vw-group.pl/grupa-vgp/ekologia/recykling-pojazdow/.

icon ico-next-gray