Poradnik

11-07-2021 15:01

Wirtualny salon SEAT-a - spotkajmy się tam!

Czy wypada pojawić się w salonie SEAT-a w piżamie? Dlaczego nie? Wirtualny salon SEAT-a można odwiedzić nawet nie ruszając się z kanapy przed telewizorem. Można w nim nie tylko obejrzeć najnowsze modele hiszpańskiej marki, ale i sfinalizować zakup. Jak to wszystko działa?

Czytaj więcej
30-06-2021 10:31

Zaplanuj kupno wymarzonego SEAT-a online z pomocą konfiguratora

Ognistoczerwony lub śnieżnobiały? Ze skrzynią automatyczną lub manualną? Możliwości konfiguracji nowych modeli SEAT-a jest mnóstwo. W doborze odpowiednich opcji pomoże konfigurator online. Zresztą i sam samochód można zamówić w sklepie online SEAT-a.

Czytaj więcej
27-05-2021 14:03

Samochód zastępczy - gdy naprawa Twojego SEAT-a trwa dłużej

Samochód ulega awarii podczas wakacyjnego wypadu? Trudno, plany trzeba będzie zmienić,… ale nie z SEATem. Gdy naprawa wymagać będzie unieruchomienia auta na kilka dni, autoryzowany serwis SEAT udostępni auto zastępcze. Sprawdzamy, jakie jeszcze bezpłatne usługi oferują autoryzowane serwisy SEAT swoi...

Czytaj więcej
12-04-2021 11:32

My SEAT - dla tych, którzy chcą być on-line

Wraz z zamknięciem garażowej bramy jeszcze niedawno kierowcy tracili kontakt ze swoimi samochodami. Teraz jednak dzięki usłudze My SEAT można być w ciągłej łączności z autem. Co to daje?

Czytaj więcej
10-03-2021 10:56

Światła LED - jasno widać różnicę

Zużywają mniej energii, świecą znacznie jaśniej, wydobywając z mroku najmniejsze szczegóły. Takie są właśnie nowoczesne reflektory LED, które trafiły do nowego <strong>Seata Tarraco</strong>. Warto się im przyjrzeć, by poczuć różnicę.

Czytaj więcej