Leasing dla firm - sprawdź możliwości w Seacie

23-11-2020 13:54

Zakup nowego samochodu dla firmy nie musi nadwyrężać jej budżetu. Wystarczy, że zdecydujesz się na sfinansowanie pojazdu w ramach leasingu. Jest to jedna z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych możliwości udostępnianych przez salony Seata. Grupa Cichy Zasada Szczecin oferuje korzystne warunki dla przedsiębiorców, którzy zdecydują się na rozbudowanie floty o nowe auto. Dowiedz się więcej.

Warto pamiętać, że rozmowa z dealerem często otwiera przed inwestorem szereg zupełnie nowych możliwości. Chcąc poznać je wszystkie, aby wybrać ofertę optymalną dla swoich potrzeb, odwiedź salon Seata lub skontaktuj się online, by zadać pytanie i poznać szczegółową ofertę finansowania dedykowaną firmom.

Możliwości finansowania, jakie oferuje salon Seat

Leasing Seata to jedna z form finansowania zakupu samochodu, która pozwala rozłożyć spłatę na raty. Odbywa się on na mocy umowy podpisanej między przedsiębiorcą a bankiem. Na jej podstawie dealer udostępnia klientowi pojazd ze swojej oferty, nie wymagając, aby użytkownik nabył go na własność. W okresie, w którym auto znajduje się na wyposażeniu firmy, spłaca ona miesięczne raty w ustalonej wysokości. Pojazd szybko i bez zbędnych formalności trafia do Twojej floty, a Ty możesz swobodnie korzystać z własnego środka transportu, uniezależniając się od innych, zewnętrznych przewoźników. Jednocześnie ponosisz za to stosunkowo niewielkie koszty rozłożone na dłuższy czas, które dodatkowo możesz np. odliczyć od podatku.

Inną formą finansowania zakupu, jaką akceptuje salon Seat jest zakup na raty. Tradycyjny kredyt samochodowy może mieć nieco gorsze warunki (wyższe oprocentowanie), ale właściciel ma większą swobodę w zakresie korzystania z auta (bank nie zwraca uwagi na stan techniczny pojazdu, ani wprowadzane w nim zmiany, np. instalacja LPG). Szczegóły każdej z opcji warto skonsultować z doradcą.

Kalkulator oferty Seata

Najbardziej szczegółowe informacje dotyczące finansowania zakupu pojazdu na firmę otrzymasz u przedstawiciela marki Seat. Salon należący do Grupy Zasada Szczecin to miejsce, gdzie czekają na Ciebie zaangażowani eksperci. Jednak zanim umówisz się na spotkanie z nimi, możesz przeprowadzić symulację samodzielnie, za pomocą kalkulatora rat dostępnego na stronie. Konfigurator dopasuje ofertę najbardziej optymalną dla Twoich potrzeb – na podstawie takich informacji jak:

- okres kredytowania,

- czy po spłacie zechcesz zatrzymać samochód czy wymienić na nowy,

- wpłata własna (mniej niż 30% / więcej niż 50%),

- roczny dystans, jaki pokonujesz samochodem (mniej niż 40 tysięcy kilometrów czy więcej?).

Po kliknięciu w przycisk „Zapytaj o ofertę na Twoje auto” poznasz propozycje, które wpiszą się w Twoje oczekiwania. Salon Seat proponuje kilka elastycznych sposobów finansowania, np. Leasing Bez Zobowiązań czy Kredyt Moc Niskich Rat.

Full Service Leasing

Salon Seat oferuje opcję Full Service Leasing. To propozycja dla przedsiębiorców, którym zależy na przejrzystych warunkach i wszechstronnemu wsparciu. W ramach tej usługi otrzymują oni:

- stałą ratę i jedną fakturę miesięcznie,

- możliwość wymiany nowego samochodu po 2-5 latach,

- stałe wsparcie techniczne floty – dostęp do sieci serwisowej należącej do Volkswagena,

- zarządzanie szkodami,

- ubezpieczenie,

- wymianę, wyważanie, przechowywanie opon,

- samochód zastępczy w razie wypadku,

- opcję personalizacji pojazdów.

Full Service Leasing to oferta krojona na miarę o dużym stopniu personalizacji. Dlatego szczegóły na jej temat uzyskasz, kontaktując się bezpośrednio z salonem Seata. Dealer Cichy Zasada Szczecin oferuje rozwiązania, które usprawnią zarządzanie flotą przez fleet managera. Dzięki kompleksowemu wsparciu, ochronie oraz oszczędnościom możesz liczyć na redukcję kosztów bieżących, a także przewidywane koszty miesięczne związane z eksploatacją aut. Nie zaskoczą Cię nie tylko zmieniające się ceny, ale też nieprzewidziane awarie, mogące powodować przestoje w codziennej pracy. Zyskujesz pełną kontrolę nad finansami i flotą.