SEAT for Business, czyli o motoryzacji językiem korzyści

03-12-2019 16:34

Kierowca w pracy

Samochody we flotach firmowych muszą sprostać trudnym warunkom użytkowania. W takich okolicznościach sprawdzają się jedynie solidne konstrukcje i dopracowana technologia. W biznesie nie ma miejsca na kompromisy, które mogłyby zagrozić wydajności. Samochód to nie tylko narzędzie, ale także element wizerunku. Witalny design, sprawdzona technologia i dobre osiągi to definitywnie atrakcyjne połączenie, które wszystkim kojarzy się pozytywnie. Dopełnieniem całości jest szereg rozwiązań technicznych wspierających kierowcę. Wybierając modele z oferty dedykowanej dla biznesu, można mieć pewność, że każdy członek zespołu będzie w kontakcie i zawsze na czas dotrze na miejsce spotkania.

Efektywna mobilność w całym kraju

Kluczem do skutecznej mobilności jest profesjonalna, regularna obsługa techniczna. W ramach oferty SEAT for Business, firmy decydujące się na zakup nowych pojazdów do swojej floty w salonie SEAT zyskują dostęp do jednej z największych ogólnopolskich sieci serwisowych. Niezależnie od tego, gdzie w danej chwili znajduje się pracownik, w okolicy jest dostępny profesjonalny autoryzowany serwis. Zaletą korzystania z sieci serwisowej ASO jest dostęp do wsparcia profesjonalnych doradców dedykowanych klientom biznesowym w ramach usługi fleet management. Dzięki temu wszystkie formalności związane z obsługą serwisową można załatwić zdalnie.

Koszty pod kontrolą

Każda firma, planując zakup kolejnych pojazdów do floty, przeprowadza stosowną analizę kosztów. Kupując nowego SEAT-a, można skorzystać z zalet fabrycznego finansowania. Dużą popularnością wśród przedsiębiorców cieszy się także dostępna w salonach SEAT-a korzystna oferta leasingu. W przypadku większych flot przedsiębiorcy mogą negocjować interesujące warunki kompleksowej obsługi floty z pełną prognozą kosztów, jakie w trakcie będzie trzeba ponieść. Oferta finansowania dla firm daje przedsiębiorcom pełna kontrolę nad kosztami co pozwala precyzyjnie planować i zarządzać finansami przedsiębiorstwa.