Wierność się opłaca, czyli nowe rabaty na 5+!

02-07-2020 14:22

Dwa lata bez nerwów i w absolutnym spokoju. Tyle gwarancji dają na ogół na swe auta ich producenci. W bardziej uprzywilejowanej sytuacji są kierowcy Seata. Przy odpowiednim serwisowaniu w autoryzowanych serwisach Seat ich auta mogą mieć gwarancję nawet na pięć lat!

Teraz ASO Seat jeszcze tańsze!

Dwuletnia gwarancja to oczywiście całkiem sporo, ale - jak się okazuje - można mieć więcej. W tym duchu powstał Program 5+, czyli nowoczesny system rabatowy dedykowany właścicielom wszystkich Seatów, które skończyły pięć lat. Co to takiego? Głównym benefitem „piątki z plusem” jest oferta skierowana do właścicieli aut obejmująca pakiet specjalnych zniżek na oryginalne części do samochodów marki Seat oraz bonifikatę na koszty serwisu - te zresztą maleją wraz z wiekiem pojazdu. W ramach Programu 5+ można zyskać nawet 30% rabatu na oryginalne części zamienne SEAT i ich wymianę. Nowatorski program jest prowadzony przez wszystkie autoryzowane serwisy Seata.

Rabaty już dla pięciolatków

W ramach Programu 5+ maksymalnie można otrzymać aż 30-procentowy rabat. Od czego zależała będzie jego wysokość? Od wieku samochodu. Właściciele pięcio- i sześcioletnich Seatów mogą liczyć w autoryzowanych serwisach Seat na 20-procentowe rabaty na wybrane materiały eksploatacyjne. Wszyscy jeżdżący siedmio- lub ośmioletnimi Ibizami, Leonami, Alhambrami czy innymi modelami Seata otrzymają aż 25-procentowy upust na części. To jednak nie koniec, ponieważ wszystkie starsze niż ośmioletnie samochody iberyjskiego producenta są objęte 30-procentowym rabatem na oryginalne części i akcesoria. Dodatkowo podobne zniżki obowiązują na usługi związane z wymianą zakupionych części. Jak więc widać, serwisując odpowiednio używanego Seata, oszczędzamy podwójnie. Raz przy zakupie podzespołów, a drugi raz - korzystając z usług ASO Seat.

Serwisujesz? Bez problemu podróżujesz w wakacje

Inżynierom Seata w szczególnym stopniu zależy na tym, by nawet mające już swoje lata auta z charakterystycznym ”S” na grillu jeździły po naszych drogach jak najdłużej. To bowiem najlepsza gwarancja, że auta z Hiszpanii to naprawdę wysokiej jakości, zaawansowane technologicznie konstrukcje. Zdaniem mechaników z autoryzowanych serwisów Seat tylko właściwa obsługa aut, dostęp do oryginalnych części i wypracowanych przez lata procedur pozwalają na wieloletnią eksploatację samochodów bez obawy, że zawiodą nas w najmniej oczekiwanej sytuacji.

Klientami ASO Seat są właściciele aut 10-letnich i starszych, którymi wybierają się na dalekie wakacje. Nikogo to nie dziwi, bo odpowiednio serwisowany pojazd, bez względu na wiek, nie powinien niespodziewanie zawieść nas na trasie. Dla własnego bezpieczeństwa warto korzystać ze specjalnych akcji serwisowych, które często w okresie przedurlopowym. Szybki i tani przegląd da nam poczucie bezpieczeństwa na całe wakacje.

Tańsze tarcze i koła

Co ciekawe, by móc korzystać z Programu 5+, nie musimy się do niego ani zapisywać, ani też wnosić jakichś specjalnych opłat abonamentowych. Wystarczy tylko, że spełniamy regulaminowy obowiązek, którym jest odpowiedni wiek auta. Wówczas możemy po prostu wybrać się do autoryzowanego serwisu obsługi Seat.

Ze zniżką sięgającą nawet 30 proc. ceny kupimy w ramach Programu 5+ między innymi: tarcze i szczęki hamulcowe, pompy wody, rozrządy oraz sprzęgła i koła zamachowe. Rabaty dotyczą także wszelkiego rodzaju filtrów, w tym przeciwpyłkowych, oleju, paliwa oraz powietrza. Dodatkowo można korzystać z sezonowych obniżek cen, np. na wycieraczki czy olej silnikowy. Na wizytę w najbliższym ASO Seat można umówić się telefonicznie lub przez internet.