Wirtualny salon SEAT-a - spotkajmy się tam!

11-07-2021 15:01

Czy wypada pojawić się w salonie SEAT-a w piżamie? Dlaczego nie? Wirtualny salon SEAT-a można odwiedzić nawet nie ruszając się z kanapy przed telewizorem. Można w nim nie tylko obejrzeć najnowsze modele hiszpańskiej marki, ale i sfinalizować zakup. Jak to wszystko działa?

Już nie tylko gotowe dania i zakupy spożywcze otrzymamy bez wizyty w restauracji czy w sklepie. Bez ruszania się z domu można również zamówić nowego SEAT-a. To jednak jest zdecydowanie bardziej ekscytujące a wizyta w wirtualny salonie SEAT-a to nadzwyczajna przyjemność, nie tylko dla największych fascynatów motoryzacji. Podczas wirtualnego spotkania można bowiem dowiedzieć się wielu ciekawostek o najnowszych rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa czynnego. Pod tym względem stosowane w SEAT-ach technologie to prawdziwa światowa czołówka.

Jak wejść na stronę wirtualnego salonu SEAT-a?

To nic trudnego. Najlepiej wejść na stronę seat.pl sprawdzić tam kalendarz prezentacji. W zależności od dnia i godziny prezentowane są on-line najnowsze modele SEAT-a. Wystarczy tylko zalogować się o wybranej porze, by obejrzeć jeden z szerokiej gamy egzemplarzy. Sprzedawca udzieli wyczerpujących informacji, odpowie także na pytania, które można zadawać także w czasie rzeczywistym. Wszystko niemal jak w prawdziwym salonie, ale jednak dużo szybciej i bez konieczności wychodzenia z domu. Zresztą wirtualny salon SEAT-a odwiedzić można będąc także na wakacjach. Czy to w górach, czy nad morzem wirtualny salon SEAT-a dostępny jest także z urządzeń mobilnych takich jak smartfony czy tablety.

Konsultanci wirtualnych salonów SEAT-a czekają codziennie

Poza możliwością wzięcia udziału w prezentacji wybranego modelu SEAT-a w wirtualnym salonie SEAT-a można także umówić się na wirtualnego spotkanie z wybranym sprzedawcą z ulubionego autoryzowanego salonu. Zaraz po wejściu na stronę www w prawym dolnym rogu odnajdziemy ikonkę z doradcami. Po kliknięciu w nią już po chwili można rozmawiać na czacie ze sprzedawcą, który opowie o najbardziej interesujących udogodnieniach, w które obfitują najnowsze modele SEAT-a.
Sprzedawca z wirtualnego salonu SEAT-a na życzenie przygotuje także najciekawsze opcje finansowania zakupu nowego samochodu.

Leasing przez internet? W SEAT-cie to możliwe

Warto zaznaczyć, że przez internet można zamówić także jeden z modeli SEAT-a, który już stoi na parkingu ulubionego autoryzowanego dilera. Wystarczy tylko wybrać salon, np. znajdujący się najbliżej domu, by przejrzeć ofertę samochodów dostępnych od ręki. Po dokonaniu wyboru system szybko obliczy wysokość raty leasingowej za konkretny pojazd. Uwaga! Usługa ta oferowana jest nie tylko przedsiębiorcom, ale i osobom fizycznym w ramach leasingu konsumenckiego.
Następnie można samodzielnie przez internet złożyć wniosek o udzielenie finansowania. Na ogół system nie będzie wymagał żadnej dodatkowej dokumentacji i decyzję o udzieleniu finansowania można otrzymać jeszcze tego samego dnia, nawet po kilkunastu minutach.
Teraz wystarczy już tylko czekać, aż salon SEAT-a zarejestruje auto i można udać się po jego odbiór, podpisując uprzednio oryginały dokumentów.

Wirtualny salon SEAT-a - zapoznaj się on-line z ofertą

Wirtualny salon SEAT-a dedykowany jest jednak nie tylko tym, którzy są już zdecydowani na zakup. W prezentacji wybranego modelu SEAT-a można przecież wziąć udział także kompletnie anonimowo i czysto informacyjnie. Dla fanów motoryzacji to wspaniały pomysł na uzupełnienie wiedzy i poznanie najnowszych rozwiązań stosowanych w autach z Półwyspu Iberyjskiego. Podczas wirtualnej prezentacji można dowiedzieć się szczegółów dotyczących tego, jak działa predykcyjny tempomat i w jaki sposób nowoczesna kamera i system czujników są w stanie wykryć niebezpieczeństwo na drodze, nim jeszcze zauważy je kierowca.
Wirtualny salon SEAT-a czynny jest codziennie od godz. 10 do 20. Jedynym warunkiem, by móc do niego zajrzeć, jest dostęp do komputera, smartfonu lub tabletu i połączenie internetowe. Zapraszamy!