Poradnik

28-05-2020 12:39

SUV-y z oferty SEAT-a - poznaj je bliżej

SUV-y to auta kojarzące się z wszechstronnością aut terenowych i komfortem limuzyn klasy wyższej. Dzięki tym cechom zdobyły serca kierowców. Również i Seat ma w swej ofercie auta z tego typu nadwoziami. Przyjrzyjmy im się bliżej.

Czytaj więcej
28-05-2020 11:28

Nowy Seat Alhambra - bezpieczeństwo przede wszystkim

Podczas podróży nie jest najważniejsze to, jak szybko dotrzemy do celu, lecz bezpieczeństwo jazdy. W szczególności powinniśmy zadbać o najmłodszych pasażerów. W nowym Seacie Alhambra będzie to łatwiejsze niż w wielu innych autach.

Czytaj więcej
04-02-2020 17:07

SEAT Tarraco przebojem dołącza do czołówki

Dynamiczna sylwetka, solidne wykonanie i słynny hiszpański temperament… Z tego SEAT znany jest już od dawna. Teraz hiszpańska marka zdaje się sięgać jednak jeszcze wyżej. Bezpieczeństwo pasażerów to teraz temat numer jeden. Przykład? Nowy SEAT Tarraco. Zajrzyjmy na jego pokład, by się przekonać.

Czytaj więcej
03-01-2020 16:49

Czym charakteryzują się sprawdzone auta używane jakie oferuje salon SEAT?

W Salonie Seat-a można znaleźć sprawdzone auta używane. Bezpieczny zakup samochodu używanego - zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Czytaj więcej
03-12-2019 16:34

SEAT for Business, czyli o motoryzacji językiem korzyści

W biznesie na motoryzację patrzy się głównie z perspektywy efektywności i optymalizacji kosztowej. To surowe kryteria, które spełnić może tylko oferta najlepsza pod każdym względem. W Seacie wszyscy zdają sobie z tego sprawę i dlatego firma propaguje elastyczne podejście do realizacji wszystkich zad...

Czytaj więcej